O nas

Firma nasza rozpoczęła działalność w 1991 roku jako producent okien i elementów zabudowy przestrzennej z PCV i aluminium. Byliśmy w tym czasie jedną z nielicznych firm w Polsce która zdecydowała się na produkcję okien i drzwi z PCV w oparciu o profile zachodniej firmy. W branży tej współpracujemy z jednym z najlepszych producentów profili PCV belgijską firmą DECEUNINCK oraz producentem profili aluminiowych belgijską firmą ALIPLAST . W naszej stolarce stosujemy okucia obwiedniowe renomowanej niemieckiej firmy ROTO oraz okucia Romb.

Jako wieloletni producent posiadamy odpowiednie doświadczenie techniczne, nowoczesny park maszynowy i wyszkoloną kadrę techniczną, co pozwala nam na realizację najtrudniejszych inwestycji zarówno w systemie PCV jak i aluminium oraz gwarantuje wysoki poziom usług. Realizujemy prace w obiektach nowych i eksploatowanych o różnym przeznaczeniu : budynki mieszkalne, szkoły, banki, budynki biurowe, hale sportowe, obiekty sakralne itp. Jesteśmy obecni wszędzie tam gdzie inwestor potrzebuje wysokiej jakości wyrobów.

Konstrukcja naszych okien i drzwi opartych na koncepcji profili wielokomorowych zapewnia ich odpowiednią sztywność, znakomite odpowietrzenie i drenaż wody, a wreszcie doskonałą izolację akustyczną i termiczną co przy obecnych cenach energii stanowi jedną z najważniejszych zalet okien z PCV i AL. Niewątpliwą zaletą naszych wyrobów jest ich długowieczność oraz to, że nie wymagają malowania. Idealnie gładka powierzchnia profilu i szyb zespolonych powoduje, że są one bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Nasza produkcja obejmuje również oprócz białego szeroką gamę kolorów profili PCV w wersji okleinowanej folią drewnopodobną, jak również malowanej w palecie RAL unikalną technologią Decoroc. W przypadku profili aluminiowych możemy wykonać ślusarkę w pełnej palecie kolorów RAL, zarówno dla profili tzw. zimnych ( do zabudowy wewnętrznej ) jak i ciepłych ( do zastosowań zewnętrznych ).

W naszej ofercie posiadamy oprócz stolarki okiennej i drzwiowej także zabudowy przestrzenne w obu technologiach. Firma nasza zajmuje się również wykonywaniem fasad aluminiowo-szklanych.

Dysponujemy wyspecjalizowanymi ekipami montażowymi, co pozwala na pełny zakres usług związanych z montażem i wymianą stolarki wraz z robotami wykończeniowymi. W naszej ofercie posiadamy parapety wewnętrzne w różnym asortymencie i kolorystyce wykonane z PCV ,twardej pianki, marmuru syntetycznego lub konglomeratu marmurowego oraz parapety zewnętrzne z blachy stalowej ocynkowanej oraz aluminiowe. Ponadto w naszej ofercie znajdują się : roletki materiałowe z bogatą kolekcją materiałów, żaluzje poziome, rolety zewnętrzne, moskitiery i wiele innych wyrobów związanych z budownictwem, a w szczególności branżą okienną.

Na nasze wyroby udzielamy wieloletniej gwarancji w zależności od systemu, zapewniamy również serwis pogwarancyjny. Jeśli chodzi o szklenie proponujemy szeroki wachlarz zespoleń w zależności od życzenia inwestora.

Wszystkie nasze wyroby posiadają niezbędne atesty dopuszczające je do stosowania w budownictwie. Posiadany potencjał produkcyjny pozwala w razie potrzeby i wymagań zamawiającego na skrócenie okresu realizacji zamówienia.

W okresie szesnastoletniej działalności otrzymaliśmy wiele wyróżnień i nagród. Jedną z najważniejszych jest złota odznaka Zasłużony dla Budownictwa i Przemysłu Materiałów Budowlanych przyznana przez Ministerstwo Gospodarki Przestrzennej i Budownictwa w 1995r.

W 2007 roku uzyskaliśmy certyfikat potwierdzający wdrożenie i stosowanie w swoim zakładzie systemu zarządzania jakością wg normy ISO 9001:2000 w zakresie projektowania, produkcji, sprzedaży i montażu stolarki aluminiowej i PCV w tym fasad i konstrukcji.